Silueta tohoto prostoru odkazuje na pikantní název, ale pikantním zůstává spíše to, čeho je tato směska původem a jestli chromého starce paměť neklame, tak je to Svatovavřinecké a Frankovka, půl na půl s krátkodobou macerací během dopoledního cigárka obě původem z Malého Šakvicka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKTUÁLNĚ POD KORKEM A KORUNKOU |
|---|---|
| Klasifikace: | Moravské zemské víno (CHZO |
| Typ vína: | Tiché |
| Obsah cukru: | Suché |
| Odrůda: | Svatovavřinecké (50 %), Frankovka (50 %) |
| Číslo šarže: | 06/23 |
| Původ hroznů: | Vlastní produkce |
| Obsah alkoholu: | 11,5 % obj. |
| Zbytkový cukr: | 0,96 g/l |
| Obsah kyselin: | 5,72 g/l |
| Obsah siřičitanů: | Velmi nízký (přidáno pouze před lahvováním) |
| Datum sklizně: | 19. 9. 2022 |
| Cukernatost při sběru: | 21,5 °NM |
| Vinařská obec: | Zaječí |
| Nadmořská výška: | 210 m n. m. |
| Půdní podlož: | vinice s těžkým černým půdním podložím, nachází se v Zaječí, plné pampelišek |
| Macerace: | kontakt se slupkami (12 hodin) |
| Kvašení: | Spontánní (autochtonní kvasinky) |
| Míchání: | jednou týdně mícháno na jemných kalech |
| Zrání: | půl roku v použitý francouzský dubový sud 225 l (2015/2016) |
| Úprava vína: | Nečiřeno, nefiltrováno |
